Корисні звички для зміцнення здоров’я

2024-01-23 13:57:50
Декілька порад від Міністерства охорони здоров’я, які допоможуть підтримувати ваш організм на належному рівні:

• Снідайте щодня. Це пришвидшує метаболізм і запобігає пізнішому переїданню.

• Рухайтеся. Лише 30 хвилин ходіння п’ять разів на тиждень допомагають покращити настрій.

• Вивчайте нове. Опанування навичок допомагає зберегти мозок здоровим та уповільнює його старіння.

• Киньте палити. Вже за 20 хвилин після останньої сигарети ваш пульс та артеріальний тиск нормалізуються до звичних показників.

• Налагодьте сон. Він покращує настрій, пам’ять і концентрацію, сприяє засвоєнню інформації, а також знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

• Тренуйте тіло. Силові вправи тримають у формі м’язи, зміцнюють серце та кістки.

• Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Це підвищить рівень вітаміну D, корисного для кісток, серця та настрою.

Мінреінтеграції