27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

2024-01-27 12:12:13

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв Голокосту.

Невинні люди стали жертвами нацистського терору. Їх тримали у газових камерах, розстрілювали, морили голодом, виснажували, змушували примусово працювати та перебувати у екстремальних умовах.

Це одна із найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Ось вже 703 дні держава-терорист-росія повторює терориз над українським народом. Цей жах, біль та смерть не повинен повторюватись. Ми ніколи не пробачимо ворогу, злочини які він здійснює на нашій землі і з нашими людьми. Помстимося за кожного, хто невинно загинув.

Це злочин, що не має терміну давності. Трагедія, яку ми не маємо права забувати.

Вічна пам’ять жертвам Голокосту. Пам’ятаємо!