![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1706779618_1706779529648.jpeg)
Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.
Зверніть увагу на підказки організму і довірте свій ментальний стан тому, до кого вже звикли – сімейному лікарю.
Навчання за програмою ВООЗ mhGAP, яке наразі проходять медики, зокрема й сімейні лікарі, дозволяє їм виявляти проблеми з ментальним здоров'ям та надавати підтримку. Пам’ятаймо, що «сімейний» не замінить психолога, психотерапевта чи психіатра, але зможе проконсультувати або ж перенаправити до вузького спеціаліста.
Аби знайти лікаря з відповідною підготовкою у своєму регіоні, скористайтеся онлайн-мапою на сайті НСЗУ або зателефонуйте до контакт-центру — 16-77.
#тияк ![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1706779737_1706779661594.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1706779755_1706779678670.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/1706779702_1706779691855.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1706779794_1706779712757.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1706779820_1706779724420.jpeg)