На Закарпатті фінішував перший етап спортивних змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

2024-02-02 19:40:29
Навчальні заклади області для участі в проєкті зареєстрували понад 1830 команд. Про це повідомив Віктор Микита, голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації.

За його словами, найбільше команд хлопці й дівчата сформували з волейболу – 349 та 280 відповідно, також популярним видом спорту серед школярів став футзал – 414 команд.

З баскетболу від області зареєструвалися 236 команд юнаків та 126 – дівчат. На наступному етапі в чирлідингу змагатимуться 236 команд, зі спортивного орієнтування – 190.

Далі на учасників чекає відбір на територіальному рівні. Цей етап стартує вже 5 лютого. Голова ОВА додав, що разом з амбасадорами проєкту від Закарпаття продовжить відвідувати тренування та змагання команд.

«Школярі області налаштовані рішуче, вони активно тренуються, щоб здобути бажану перемогу. За кожним із них – велика робота освітян і батьків. Тому дякую всім, хто приєднався до загальнонаціонального спортивного проєкту!» – наголосив Віктор Микита.

Гуртуємося і вболіваємо за наші команди!
Разом переможемо!

На фото – Віктор Микита разом з регіональним амбасадором проєкту Василем Маєвським, рекордсменом України та світу в гирьовому спорті, найсильнішою дитиною у світі.