Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.
Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких - один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.
Дякуємо керівництву Центру та інструкторам за проведену роботу, а також всім слухачам, які виявили бажання навчатися захищати себе, свою родину, території та нашу країну.
Вітаємо наших курсантів та пишаємось ними!
Нагадуємо!
Деталі за номером +380959130589
Можна також подати заявку на навчання, офлайн, щопʼятниці після 18:00 в Центрі за адресою м.Тячів, вул.Армійська,126 б (Торговельний комплекс “GRAND MIX”)
тел. +380975620499
Пресслужба Тячівської РВА![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836077_1707836026203.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836053_1707836038642.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836059_1707836050983.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836091_1707836061186.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836164_1707836069484.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707836107_1707836083804.jpeg)