Стартував Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови

2024-02-16 12:30:33
Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «Про Мову» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого.

Головною метою Конкурсу є сприяння розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання в суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Усі охочі зможуть подати на Конкурс свої творчі проєкти в п’яти номінаціях:

✔ Образотворчі роботи
✔ Відеороботи
✔ Фотокросинг
✔ Есе на тему «Мовне питання»
✔ Мовні меми

Заявки на Конкурс можна подати на сайті від 05.02 до 25.02, оцінювання творчих проєктів − до 29.02, оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців солов’їної Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою.

Зареєструватися для проходження тестування можна на сторінці від 5.02 до 23.02; пройти тестування від 26.02 до 29.02; дізнатись попередні результати від − 1 березня.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу.