Як перевірити майбутнього роботодавця?

2024-02-16 18:30:33
Зверніть увагу, де опублікована вакансія

Це мають бути сайти відомих систем пошуку роботи. Вони публікують вакансії лише від реальних роботодавців.

Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації. А також інформацію про вакансію: вона має бути конкретною і зрозумілою.

Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний

Щоб перевірити справжність компанії та її юридичний статус, скористайтеся безкоштовним сервісом YouControl: https://is.gd/d1lGYu. У рядку пошуку необхідно ввести назву бізнесу або прізвище його засновника.

Зверніть увагу на назву компанії/підприємства

Якщо ви ніколи не чули такої, знайдіть її офіційний сайт або сторінки в соцмережах. У розділі «Про нас» є інформація про діяльність бізнесу, керівників, підходи до роботи тощо.

Не соромтеся ставити запитання роботодавцю

Запитуйте все, що вас цікавить, і звертайте увагу на те, що питають у вас.

Роботодавця мають цікавити насамперед ваші професійні якості, а вас – умови роботи, її оплата, можливість кар’єрного зростання тощо.

Мінреінтеграції