Поговоріть зі своєю дитиною про її психоемоційний стан

2024-03-04 10:00:33

За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але ці захворювання не виявляють і не лікують. Депресія є третьою найпоширенішою причиною тягаря хвороб серед підлітків.

Саме у підлітковому віці висока важкість до отримання травматичного досвіду,  і якщо залишити його без уваги, у подальшому це може призвести до розвитку психічних захворювань.

«Байдужість дорослих до цих почуттів – те, на що ми не маємо права. Дитині завжди потрібна старша рука, за яку вона може взятися, щоб здолати труднощі», – у цьому переконана перша леді України Олена Зеленська.

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» спільно з ЮНІСЕФ було розроблено збірку «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам».

Перегляньте та збережіть собі за посиланням: https://bit.ly/49YjoFb