Кожна громада має докладати всіх зусиль для покращення допомоги вразливим категоріям

2024-03-12 18:40:15
На цьому під час засідання Коордцентру підтримки цивільного населення при обласній військовій адміністрації наголосив Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА.

«Активізувати роботу щодо підтримки ветеранів і членів їхніх родин, вимушених переселенців, сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зараз це основне завдання кожної територіальної громади Закарпаття. Насамперед ідеться про необхідність розробки та реалізації місцевих програм, які б стали доповненням до чинної обласної», – зазначив Петро Добромільський.

Звертаючись до голів громад, він підкреслив, що зараз усі зусилля мають бути спрямовані на створення осередків обласного ветеранського простору «ВДОМА», збільшення кількості фахівців із соціальної роботи, формування фондів соціального житла для вимушених переселенців, імплементація Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров’я «Ти як?».

Окремої уваги, за словами Петра Добромільського, потребує й напрямок розвитку сімейних форм виховання, зокрема створення патронатних сімей насамперед там, де є загроза вилучення дітей з родин.

«Тільки спільними та злагодженими зусиллями ми можемо ефективно допомогти тим, хто зараз цього потребує. Маємо працювати комплексно на всіх рівнях», – резюмував заступник голови ОВА.