Стартували щотижневі «Діалоги влади та бізнесу»

2024-03-15 13:18:37
Вперше в такому форматі онлайн з місцевими підприємцями поспілкувався Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, цю платформу комунікації запровадили для того, щоб бути ближчими до бізнесу, знати про його потреби й проблеми, допомагати у розв’язанні.

«Приємно, що до такого заходу долучаються підприємці, оскільки ми завжди відкриті й готові комунікувати на різні теми, сприяти їм у розширенні чи розбудові справи, адже завдяки таким платникам податків ми наповнюємо бюджети, забезпечуючи економічну стабільність і безпеку», – наголосив Василь Іванчо.

Також заступник голови ОВА відзначив, що вже вдалося почути низку питань, які хвилюють компанії та організації. Йшлося, зокрема, про систему бронювання працівників, програми підтримки, створення безбар’єрного простору тощо. Дещо прокоментували одразу, інші ситуації вивчать детальніше та повідомлять бізнес згодом.

Нагадуємо, онлайн-зустрічі відбуватимуться щочетверга з 15:00 до 17:00.

Для участі потрібно реєструватися на порталі Допомога Закарпаття за посиланням https://is.gd/ystP8n.