Як протидіяти корупції в органах місцевої влади – розповідає Дія.Освіта

2024-03-15 21:01:50

Кожен українець може впливати на прозорість та відкритість органів місцевої влади – без хабарів і «шоколадок».

Станьте рушієм змін у своїй громаді, навчіться протидіяти корупції.

Як зробити це ефективно? Дивіться у новому серіалі на Дія.Освіта, адже там розповідаємо:
- що має робити голова громади, щоб протидіяти корупції;
- як зменшити прояви корупції в громаді;
- як перевіряти партнерів на доброчесність.

Знайдете освітній серіал за посиланням https://is.gd/97gHW0.

Після перегляду серіалу – пройдіть симулятор і з'ясуйте чи достатньо у вас знань та навичок для впливу на рішення влади.

Освітній серіал створено зі спільної ініціативи Мінвідновлення, Мінцифри та Фундації інституційного розвитку для платформи Дія.Освіта в межах проєкту «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу», що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) — провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.