На Тячівщині стартував ІІІ етап шкільних ліг

2024-04-14 18:48:07
11 квітня на Тячівщині стартував ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

На території парку ім.Богдана Хмельницького, у селищі  Буштино, відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед команд переможців ІІ етапу.

До заходу долучилися заступник начальника Тячівської РВА Вадим Носа та амбасадор проєкту Чемпіон Світу та Європи з греко – римської боротьби, майстер спорту України Євген Поковба, які привітали учасників і побажали командам наснаги, успіху та перемоги.

У захоплюючій боротьбі перемогу здобули юні орієнтувальники Калинівського ліцею Дубівської ТГ, які продемонструвала високий рівень підготовки та командний дух.

Друге місце виборола команда Кричівського ліцею Буштинської ТГ, показавши впевнену гру та велике бажання перемогти.

Учасники змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

Учні отримали масу позивних емоцій. Сонячна весняна погода дала можливість активно та весело провести спортивний захід.

Вітаємо команду переможців! Так тримати! Бажаємо гідно представити наш район у наступному турі змагань.

Дякуємо всім учасникам за неймовірні емоції та спортивний азарт, а також всім хто долучився до проведення цього заходу!

Окрема подяка Буштинській ТГ (голова - Руслан Янчій) за високий рівень організації змагань та Федерації спортивного орієнтування Закарпаття (головний суддя – Георгій Фечо) за кваліфіковане суддівство.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!