На базі спорткомплексу «Спортивна арена Тячів» відбулися змагання з черлідингу та баскетболу у рамках ІІІ (районного) етапу змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

2024-04-17 18:44:33
Сьогодні у Тячеві, на базі спорткомплексу «Спортивна арена Тячів», відбулися змагання з черлідингу та баскетболу (юнаки та дівчата) у рамках ІІІ (районного) етапу змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги.

За першість району змагалися найкращі команди черлідерок та баскетболістів. Кожна команда ретельно підготувалася та продемонструвала свою майстерність та талант.

Змагання були цікавими та захоплюючими.  Всі учасники подарували незабутні враження!

За підсумками - квиток на обласний етап отримала команда черлідерок Дубівської гімназії №1 «Блискавка».
Вітаємо запальних спортсменок з яскравим та гідним виступом.

У змаганнях з баскетболу серед юнаків перемогу виборола команда «Діброва» Нижньоапшанського ліцею.
Перше місце серед дівчат посіла команда «Вільні духом» Тячівського ліцею №1 ім.В.Ґренджі-Донського.

Юні спортсмени під час гри вражали своїми здібностями, спортивною майстерністю та непохитною волею до перемоги.

Дякуємо організаторам, тренерам та всім учасникам змагань!

Бажаємо командам - переможцям продуктивних тренувань, сильного командного духу, успіхів та перемоги на ІV обласному етапі змагань, де вони представлятимуть Тячівський район.