Про порядок бронювання військовозобов’язаних йшлося на нараді за участі представників Тячівського РТЦК та СП

2024-04-18 09:42:27
У ході наради працівники органів місцевого самоврядування, відповідальні за ведення військового обліку, мали змогу більш докладно обговорити питання щодо бронювання військовозобов’язаних та з’ясувати алгоритм дій під час бронювання своїх працівників.

Окрему увагу приділили питанню бронювання працівників підприємств, установ та організацій, що розташовані на території громад.

Було наголошено на необхідності попереднього узгодження з РТЦК та СП військово-облікових даних військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання.

Своєю чергою заступник начальника Тячівської РВА Вадим Носа акликав представників громад поставитися з усією відповідальністю до питань мобілізації, сприяти РТЦК щодо оповіщення та прибуття військовозобов’язаних для уточнення даних у разі отримання розпорядження.

Песслужба Тячівської РВА