До уваги мешканців Тячівщини! Важлива інформація!

2024-04-19 13:04:01

Повідомляємо про внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 «Про прикордонний режим».

Змінами передбачено, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в'їжджати, перебувати, проживати, провадити роботи й пересуватися у прикордонній смузі лише після отримання ВІДПОВІДНОГО ДОЗВОЛУ від органу Державної прикордонної служби України. 

Дозвіл надається на безоплатній основі упродовж 10 робочих днів з дня надходження звернення від громадянина або організації. Для Тячівського району - це Мукачівський прикордонний загін.

ВАЖЛИВО! У межі прикордонної смуги не входять населені пункти. Тобто пересування на території міста, села чи селища не потребує спеціальних дозволів.

На проживання місцевих жителів, розташованих у межах прикордонної смуги, дозвіл надається безстроково. На перебування працівників підприємств, установ, організацій, розташованих у межах прикордонної смуги, надається на один рік.

Які документи та куди подати для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Тячівського району Закарпатської області?

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск у прикордонну смугу в межах Тячівського району потрібно подати відповідне звернення, яке подається - поштовим зв’язком, особисто, або в електронній формі до Мукачівського 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі за адресою м.Мукачево, вул.Недецеї,45, або електронна адреса mukachevo_zagin@dpsu.gov.ua, телефон (03131) 2-25-21.

У ЗВЕРНЕННІ ВКАЗУЄТЬСЯ:
- прізвище, ім’я та по батькові особи, дата народження, громадянство (підданство) особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги, реквізити документа, що посвідчує її особу, місце проживання (місце перебування), засоби зв’язку;
- вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск) та строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт);    
- мета та правові підстави для отримання дозволу.

ПАМ’ЯТКА щодо порядку в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу громадян України, осіб без громадянства та іноземців - http://surl.li/rwbpv

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! У кожній територіальній громаді нашого району визначені відповідальні посадові особи для взаємодії з прикордонними загонами, до яких можна звернутися за додатковою інформацією та допомогою в оформленні відповідних документів щодо надання спеціального дозволу по перебуванню в прикордонній смузі.

Пресслужба Тячівської РВА


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00