Що молоді дає участь у такому КДО, як Молодіжна рада?

2024-04-24 15:02:39

Участь у такому КДО, як Молодіжна рада дає молоді:
- можливість впливати на формування місцевої політики;
- освітній майданчик, можливість отримати нові знання;
- знайомства з цікавими людьми (як представниками ОМС, так і з іншими представниками молоді);
- соціальний ліфт;
- розвиток лідерських навичок, досвід публічних виступів, вміння працювати в команді та на спільний результат, навички документознавства, можливість реалізовувати власні ініціативи та проєкти.

"Ніколи про таке не чув, мабуть, їх не дуже багато в Україні"Насправді Молодіжних рад сформовано доволі багато.

Відповідно до опублікованого дослідження Міністерства молоді та спорту України, станом на грудень 2023 року, відповідно до типових положень про молодіжні ради, в Україні налічується 410 молодіжних рад, з яких 19 — регіонального рівня та 391 — місцевого рівня.

Молодь — діє! Долучайся до роботи Молодіжної ради.