• Новини / Актуальне / Заходи / Освіта / Головне

  Два нові шкільні автобуси отримала Тячівщина


  Дві школи району – Груниківська ЗОШ І-ІІ ст.  та Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІ ст  – отримали нові автобуси для перевезення учнів.


  Сертифікати та ключі на транспортні засоби та керівникам навчальних закладів Тетяні Зеленько та Дмитру Бузі вручив голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук. На урочистій церемонії вручення були присутні: заступник голови адміністрації Віктор Погар, голова районної ради Іван Фабрицій, депутат Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо, депутати Тячівської районної ради Іван Корнута, Дмитро Буга, Іван Руснак працівники відділу освіти та райдержадміністрації.
  Як відмітив керівник району Василь Дем’янчук, цьогоріч область отримала понад 14 мільйонів гривень з державного бюджету на придбання автобусів для учнів. Із десяти закуплених тепер,  два надійшли на Тячівщину.
  – Поїдуть автобуси  у віддалені населені пункти , де ще не було організовано доставку учнів до шкіл, але потреба в цьому була дуже велика, – наголосив Василь Юрійович.
  Щоб два автобуси були направлені саме на Тячівщину неабияк посприяли депутати Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо та Василь Дем’янчук.
  З приводу вирішення цього питання неодноразово звертались депутати районної ради Іван Корнута та Дмитро Буга, які переймається проблемами своїх округів. Саме школярам таких віддалених  населених пунктів як Груники та Глибокий Потік доводилось  долати непрості кілометри до рідної школи. Тож відтепер проблему буде усунуто, адже в освітні заклади цих населених пунктів  надано потрібний транспорт.
  До речі, шкільна модифікація даного автобуса повністю відповідає вимогам ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів», відповідають суворим вимогам безпеки.
  Учням, які стануть пасажирами автобусів, учасники урочистої церемонії побажали щасливої дороги та нових досягнень у навчанні.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації