"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" об'єднує та робить життя дітей яскравим, насиченим та цікавим

2024-05-01 18:37:23
Напружені спортивні змагання, емоції, що вирують та жага перемоги – все це супроводжувало районний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги на Тячівщині.

Команди громад  боролися за право представляти наш район на обласному рівні у п'яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.

І ось, настав час підвести підсумки та назвати імена кращих!

Переможцями районного етапу стали:

Баскетбол:
-  команда Нижньоапшанського ліцею Солотвинської ТГ (юнаки)
- команда Тячівського ліцею №1 ім.В.Ґренджі-Донського Тячівської ТГ (дівчата)

Волейбол:
- команда Добрянського ліцею Вільховецької ТГ (юнаки)
- команда Краснянського ліцею Дубівської ТГ (дівчата)

Футзал:
- команда Тячівського ліцею №1 ім.В.Ґренджі-Донського Тячівської ТГ

Черлідинг:
 - команда Дубівської гімназії №1 Дубівської ТГ

Спортивне орієнтування:
- команда Калинівського ліцею Дубівської ТГ

Ці команди продемонстрували високий рівень майстерності, командний дух та неабияку волю до перемоги.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів на обласному етапі! Нехай ця перемога стане для них стимулом до нових звершень та досягнень! Впевнені, що вони й надалі будуть гідно представляти наш район на спортивній арені України!

Варто відзначити також чудову підготовку та самовіддачу тренерів, адже саме завдяки їхній праці та мудрому наставництву юні спортсмени змогли досягти таких вражаючих результатів.

Крім того, хочеться висловити щиру подяку всім учасникам змагань та керівникам шкіл за активну участь та популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді.

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" - це не просто змагання, це рух, який надихає, об'єднує та робить життя дітей яскравим, насиченим та цікавим.

Бажаємо всім учасникам проекту міцного здоров'я, нових успіхів та спортивних досягнень!