Захист Вітчизни – почесний обов'язок: Навчально-польові збори з учнями 11 класів

2024-05-03 12:56:14
В умовах сучасних викликів питання формування в учнівської молоді життєво необхідних компетентностей щодо захисту держави набуває особливої актуальності.

З метою військово-патріотичного виховання школярів,  практичного закріплення і вдосконалення рівня знань, умінь і навичок проведено триденні навчально-польові збори з допризовною молоддю, учнями 11 класів, навчальних закладів району.

Під час навчань, за участю інструкторів Тячівського осередку Національного спротиву в Закарпатській області, а також представників РТЦК та СП, учнями були відпрацьовані дії з тактичної, вогневої та домедичної підготовки.

Завдяки кваліфікованому навчанню інструкторів Національного спротиву, які ділилися своїми знаннями, юнаки та дівчата здобули цінні навички, необхідні для захисту своєї країни.

Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо виховати свідоме та відповідальне покоління, яке готове захищати свою Батьківщину.

Пресслужба Тячівської РВА