Підприємці Тячівщини дізналися про грантові програми та отримали практичні поради щодо підготовки заявок

2024-05-16 20:19:11
Сьогодні відбулася чергова онлайн-зустріч "Діалог влади і бізнесу", організована Агенцією регіонального розвитку Закарпатської області. Темою зустрічі стало актуальне питання залучення грантових коштів для бізнесу.

Участь у заході взяв заступник голови Тячівської РВА Вадим Носа, а також представники бізнесу району.

Під час зустрічі було презентовано покроковий алгоритм дій щодо залучення грантових ресурсів. Учасники мали можливість ознайомитися з актуальними грантовими програмами, дізнатися про критерії відбору проектів та отримати практичні поради щодо підготовки грантових заявок.

Залучення грантових коштів – це ефективний інструмент, який може допомогти підприємцям реалізувати свої перспективні ідеї та розширити свою справу.

Завдяки таким зустрічам підприємці Тячівщини мають можливість отримати цінну інформацію та практичні знання, які допоможуть їм у розвитку свого бізнесу.

Пресслужба Тячівської РВА