Захопливої гри і яскравих голів школярам побажав заступник голови ОВА Олександр Пацкан. Він підкреслив згуртованість і відмінну підготовку кожної з команд. Саме завдяки цьому вони показують високі результати та завжди попереду.
Учасників змагань також привітали директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець, перший заступник голови облради Андрій Шекета й регіональний амбасадор проєкту Володимир Гончарук.
На обласних змаганнях з футзалу просто зараз зійшлися такі команди:
- «SPIRIT» Ужгородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка;
- «Незламні» Дерценської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- «ЛІДЕР» Великоберезнянського ліцею;
- «Непереможні» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8;
- «Вогняний фенікс» Вишківського ліцею №1;
- «Невгамовні» Тячівського ліцею №1 ім. В. Ґренджі-Донського;
- «Дружба» Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.
Юних спортсменів підтримали й запальні чирлідерки Ужгородського ліцею «Лідер», які до того ж вибороли путівку представляти Закарпаття на всеукраїнському етапі наймасштабніших змагань країни.
Вболівайте за своїх фаворитів.
Нехай переможе найсильніша команда.![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1716295377_1716295317880.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1716295406_1716295329711.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1716295416_1716295338823.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-05/1716295390_1716295349257.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2024-05/thumbs/1716295427_1716295367016.jpeg)