7 команд футзалістів з Ужгорода та районів Закарпаття сьогодні змагаються за вихід на всеукраїнський етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

2024-05-21 15:37:04
Захопливої гри і яскравих голів школярам побажав заступник голови ОВА Олександр Пацкан. Він підкреслив згуртованість і відмінну підготовку кожної з команд. Саме завдяки цьому вони показують високі результати та завжди попереду.

Учасників змагань також привітали директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець, перший заступник голови облради Андрій Шекета й регіональний амбасадор проєкту Володимир Гончарук.

На обласних змаганнях з футзалу просто зараз зійшлися такі команди:
- «SPIRIT» Ужгородського ліцею ім. Т.Г. Шевченка;
- «Незламні» Дерценської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- «ЛІДЕР» Великоберезнянського ліцею;
- «Непереможні» Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8;
- «Вогняний фенікс» Вишківського ліцею №1;
- «Невгамовні» Тячівського ліцею №1 ім. В. Ґренджі-Донського;
- «Дружба» Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

Юних спортсменів підтримали й запальні чирлідерки Ужгородського ліцею «Лідер», які до того ж вибороли путівку представляти Закарпаття на всеукраїнському етапі наймасштабніших змагань країни.

Вболівайте за своїх фаворитів.

Нехай переможе найсильніша команда.