Очільник Тячівської РВА Тімур Аверін взяв участь у роботі 18-ої сесії районної ради VIII скликання

2024-06-06 18:22:43
Головував на засіданні Михайло Вурста – заступник голови районної ради.

Присутні - 26 депутатів із 38 обраних.

Передувало сесії засідання Президії районної ради, яка погодила остаточний порядок денний. Тож загалом, за рекомендацією профільних комісій, які засідали впродовж тижня, а також Президії, до порядку денного включено 5 питань.

Після вшанування хвилиною мовчання загиблих, які віддали своє життя за свободу, суверенітет і незалежність нашої держави депутати перейшли до розгляду та прийняття рішень порядку денного сесії.

Заслухали звіт директора Комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку Тячівського району» за 2023 рік та І квартал поточного року,  також внесли зміни та доповнення до Програми фінансування КП.

Розглянули і схвалили депутатські запити та звернення, зокрема:
- щодо будівництва мосту через річку Тиса в м.Тячів та міжнарожного пункту пропуску «Тячів (Україна) – «Малий Тячів» (Румунія);
- щодо аварійного стану доріг;
- щодо стану берегоукріплень на території району.

Не оминули й ряд питань, що стосуються комунального майна.

Депутати продемонстрували злагоджену роботу при прийнятті рішень. Всі питання порядку денного підтримані одноголосно.

В єдності працюємо задля нашої Перемоги!

Пресслужба Тячівської РВА