Дивитися комікс, щоб піклуватися про ментальне здоров’я? Так ⭐️

2024-06-07 14:17:44
На MEGOGO з’явилася історія Дена і Рори! Перший український анімований комікс з 7 коротких серій розповідає про двох підлітків, що живуть у метрополісі та ведуть власне розслідування довкола дивних подій. Їхні пригоди вирують неочікуваними сюжетними поворотами і дивують фіналом.

У серіях багато корисного та порад — комікс поєднує розвагу та навчання. Щоб підлітки могли легко засвоїти вправи, які допоможуть потурбуватися про ментальне здоров’я, якщо в цьому буде потреба ?

Дивися вже зараз! За посиланням:

Комікс створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської — за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт.