Опитування представників органів місцевого самоврядування

2024-06-14 11:14:15

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в рамках здійснення відповідно до статті 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» контрольної функції, що полягає, зокрема, в аналізі практики застосування законодавчих актів у діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підготовці та поданні відповідних висновків та рекомендацій на розгляд Верховної Ради України, проводить вивчення проблематики статусу депутатів місцевих рад.

Просимо долучитися до проведення опитування представників органів місцевого самоврядування.

Текст опитувальника знаходиться за посиланням: https://forms.gle/CM9KKZo5DJByFMTJA

Опитування триватиме до 01 липня 2024 року включно.