Привітання Тімура Аверіна - очільника Тячівської РВА з Днем державної служби України!

2024-06-23 12:05:38

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Сьогодні ми відзначаємо не просто день однієї з професій, а й день людей, які присвятили своє життя служінню українському народу, державі.

Від вашої щоденної праці, вашого професіоналізму, відповідальності та відданості своїй справі залежить те, яким буде наше майбутнє.

Саме ви стоїте на варті законності, забезпечуєте дотримання прав і свобод громадян, дбаєте про економічний і соціальний розвиток нашого району.

В цей святковий день хочу подякувати вам за вашу самовіддану працю. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень на благо України!

Нехай кожен день вашого життя нарешті буде мирним і щасливим, а родинне тепло і затишок допомагають долати всі життєві негаразди!