У Тячеві відзначили 28 річницю Конституції України

2024-06-28 12:46:54
28 червня Україна відзначає День Конституції – одне з найважливіших державних свят, яке символізує незалежність, демократію та верховенство права в нашій країні.

Цей день – не просто рядок у календарі, це символ незламності нашого духу, стійкості та прагнення до свободи.

У зібранні з нагоди відзначення 28-ї річниці Конституції України взяли участь керівництво району та міста, керівники правоохоронних та силових структур, працівники установ та організацій, мешканці міста.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченкові – символу незламності та віри у вільне майбутнє України та вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Сьогодні, як ніколи, важливо пам'ятати про те, що Україна – це правова держава. І саме завдяки дотриманню законів, єднанню та стійкості ми зможемо перемогти ворога і збудувати нову, кращу Україну.

Вистоїмо, захистимо свою Державу і обов’язково Переможемо!

Пресслужба Тячівської РВА