Медичні довідки для дошкільнят та учнів: що потрібно знати перед початком нового навчального року?

2024-07-01 15:34:31
МОЗ затвердило єдину форму медичної довідки, яку видає сімейний лікар для зарахування дитини до закладів освіти всіх рівнів.

Відтепер немає потреби проходити огляд у декількох лікарів, займати черги та отримувати довідки різної форми. Для вступу дитини до будь-якого закладу освіти потрібна уніфікована довідка №086/о «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого)».

Для отримання довідки у дитини повинні бути обовʼязкові щеплення згідно з Національним календарем профілактичних щеплень.

Медичні огляди для зарахування дитини до дитячого садка або школи є обов’язковими. В Україні для дітей застосовуються такі профілактичні медичні огляди:
- медогляди новонароджених та дітей до їх вступу в дошкільні навчальні заклади;
- медогляди дітей перед вступом до закладів освіти;
- медогляди здобувачів дошкільної освіти;
- медогляди здобувачів середньої освіти;
- медогляди здобувачів інших рівнів освіти не є обов’язковими і проводяться, якщо цього вимагають заклади освіти.

Дитина може пройти огляд у будь-який час протягом року (не тільки влітку).

Медичні довідки, що були видані до 1 жовтня 2023 року, вважаються дійсними протягом року.

Подробиці: http://surl.li/fsqusv.