Поліцейських Тячівщини з професійним святом привітав начальник районної військової адміністрації Тімур Аверін

2024-07-04 16:16:46
Сьогодні, 4 липня, у актовій залі Тячівського районного відділу поліції урочисто відзначили 9-у річницю створення Національної поліції України.

Начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін привітав особовий склад з професійним святом та вручив кращим поліцейським грамоти районної військової адміністрації.

"Ваша робота – це не просто професія, це покликання. Ви на передовій боротьби зі злочинністю, ризикуючи власним життям та здоров'ям, оберігаєте спокій та порядок у нашому районі", - підкреслив Тімур Аверін.

Він подякував правоохоронцям за самовіддану працю в умовах війни, за сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативу та наполегливість, спрямованих на зміцнення законності та правопорядку.

Шануємо пам'ять про тих, хто загинув відстоюючи незалежність України, назавжди залишившись Героями!

Пресслужба Тячівської РВА