Оформлення ліцензій та дозволів для бізнесу відбуватиметься в кілька кліків на порталі Дія

2024-07-08 09:17:23
Хочете відкрити, наприклад, ветеринарну клініку й почати лікувати тваринок? Для цього треба отримати ліцензію від Держпродспоживслужби на провадження господарської діяльності. Сфера бізнесу може бути будь-якою, а от вимоги одні — треба дозвіл та ліцензія.

Скоро поїздки до органів із заявами, копіями документів та їх описом залишаться в страшному сні. Бо процес відбуватиметься в кілька кліків. Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу. Скоро в Дії запрацює перший етап проєкту — п’ять послуг для отримання ліцензій та декларації у сфері охорони праці. Поступово перелік розширюватиметься.
 
Так підприємці зможуть онлайн: 
- подавати документи; 
- відновлювати чи анулювати ліцензії; 
- відстежувати прогрес в обробці документів; 
- оплачувати надання адмінпослу;г 
- подавати скарги на дії органу ліцензування.
 
Функціонал єДозволу буде також доступний у межах комплексної послуги е-Підприємець на порталі Дія. 

Як працюватиме єДозвіл?
 
Ви подаєте заяву та документи в систему їх автоматично перевірятиме спеціальний алгоритм?? система визначить рівень ризику та вибере тип процедури реєстрації документів. 

Все ок? Документи автоматично зареєструють. 

Алгоритм знайшов ризик? Вашу заяву розгляне представник держоргану і надасть відповідь про видачу ліцензії протягом 10 днів.
 
Вже готуємо єДозвіл до бета-тесту, тож стежте за новинами.

Проєкт реалізується Міністерством економіки спільно Міністерством цифрової трансформації та фінансується Європейським союзом у межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджується FIIAPP, а також проєкту DT4UA, що впроваджує Академія електронного управління Естонії. Консультаційна підтримка щодо розробки нормативно-правових актів для системи здійснюється проєктом EU4Business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civitta за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00