Цього року Закарпаття отримає 60,9 млн грн житлової субвенції для ветеранів та членів їхніх сімей

2024-07-11 14:33:35
Завдяки такій підтримці від держави відповідно до рішення Уряду родини наших захисників отримають 31 квартиру.

Претендувати на компенсацію для придбання житла можуть:

- люди з інвалідністю внаслідок війни І та II групи (АТО/ООС/заходи оборони, участь у бойових діях на території інших держав);

- вимушені переселенці, які є учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи (АТО/ООС до 1 червня 2018 року). Рік перебування в базі даних ВПО – до 24 лютого 2022 року;

- члени сім’ї особи, яка загинула (зникла безвісти), померла внаслідок АТО/ООС/заходів оборони, участі у бойових діях на території інших держав.

Подати документи можна до ЦНАПу або органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку. Кошти надійдуть на спеціальні рахунки отримувачів в Ощадбанку.

З порядком отримання компенсації та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті Мінветеранів http://surl.li/hlxjui.