День Української Державності відзначили сьогодні на площі Незалежності в Тячеві

2024-07-15 12:32:56
Після урочистого підняття Державного Прапору України керівництво району, міста, військовослужбовці, правоохоронці, працівники установ та організацій, мешканці міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які ціною власного життя відстоювали нашу свободу та незалежність – загиблих воїнів, мирних жителів, усіх патріотів України, які навічно вписали свої імена в історію нашої держави.

Також відбулося покладання корзин з квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до пам’ятника борця за свободу Тараса Шевченка.

Український народ протягом століть боровся за свою свободу та незалежність і жодні випробування не змогли зламати його дух та волю до перемоги.

Нехай цей день надихне нас на нові досягнення та перемоги, зміцнює дух патріотизму та єдності.

Пам’ятаймо, що саме ми є творцями сьогодення та майбутнього України.

Пресслужба Тячівської РВА