На Тячівщині триває поточний ремонт районних доріг місцевого значення

2018-06-25 16:06:50

В рамках робочої поїздки по населених пунктах району голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук за участі депутата районної ради Івана Корнути навідався в село Колодне.

Тут зустрівся з сільським головою Іваном Кричфалушієм та активом, з якими обговорив назрілі питання соціального розвитку населеного пункту та ліквідації наслідків стихії.
На даний час в селі триває ямковий ремонт центральної дороги працівниками  філії «Тячіврайавтодор». За сприятливих погодних умов його невдовзі буде завершено. Як наголосив очільник району цьогоріч заплановано чималий об'єм робіт для покращення інфраструктури  доріг району з різних джерел фінансування.
Пріоритет надано оновленню районних доріг місцевого значення , де на визначених ділянках буде проведено капітальний та поточний середній ремонт найбільш проблемних напрямків.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації