У Свалявській міській лікарні запрацювало відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії

2024-07-25 14:08:37
Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький спільно з очільником обласної ради Романом Сараєм і керівником Мукачівського району Сергієм Гайдаєм відвідали заклад, оглянули оновлену реанімацію.

«Тішить те, що сучасний ремонт та закупівлю обладнання лікарня здійснила власним коштом», – зауважив Мирослав Білецький.

В оновленому відділенні розгорнули 10 ліжок. Тут перебувають пацієнти з порушенням вітальних показників (тиск, пульс, частота дихання), а також після складних операцій.

Відділення оснащене багатофункціональними ліжками, до кожного з яких проведено централізований кисень, протипролежневими матрацами, моніторами пацієнта та іншим украй важливим для роботи лікарів обладнанням. На його базі також функціонує осучаснена експрес-лабораторія.

«Тут світло і просторо, витримані всі вимоги інклюзії. Певен, фахівці закладу врятують не одне життя», – прокоментував перший заступник керівника краю.