У Тячеві відбувся відкритий турнір з армрестлінгу серед учасників війни «Тячів-2024»

2024-07-26 14:08:23

У Тячеві, на міському стадіоні, відбувся відкритий турнір з армрестлінгу серед учасників війни «Тячів-2024» з метою підтримки Збройних Сил України, взаємодії з нашими захисниками та взаємодопомоги заради перемоги.

Турнір проходив за сприяння: Тячівської районної військової адміністрації та Тячівської міської ради, Федерації з армспорту у Закарпатській області, Ветеранського простору “ВДОМА”, ГО «Карпатська Січ», за підтримки друзів та партнерів.

Поєдинки між учасниками проходили в запеклій боротьбі, демонструючи силу духу та незламність українців.

Очільник Тячівської РВА Тімур Аверін вручив Подяки та Грамоти представникам державних підприємств і бізнесу за сприяння та допомогу Силам оборони і ветеранській спільноті, воїнам та ветеранам - за заслуги перед Батьківщиною.

Учасники змагань, ветерани та військовослужбовці, також, отримали Грамоти та Подяки Закарпатської ОВА та Закарпатської обласної ради.

Дякуємо кожному, хто долучився до цього заходу, хто підтримує наших відважних захисників, що ціною власного життя захищають нашу рідну землю від російської навали!

Патріотизм - це не лише слова, це дії!

Разом ми сильні та непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

Пресслужба Тячівської РВА