На Єдиному державному порталі відкритих даних data.gov.ua тепер доступні дані Ліцензійного реєстру перевізників!

2024-08-13 13:44:40
Це перший набір даних з відкритим API, розпорядником яких є Укртрансбезпека, що публікується у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури.

Опубліковані дані містять інформацію про ліцензії видані з 2010 року. Наразі це понад 57 000 ліцензій на перевезення вантажів, пасажирів та міжнародні перевезення автомобільним транспортом.

Доступ до цих даних дозволяє глибше аналізувати ситуацію з виданими та анульованими ліцензіями, знижувати частку недобросовісних перевізників на ринку та ретельно вивчати вже видані ліцензії.

Тепер підприємці можуть з легкістю перевірити ліцензії, знайти надійних партнерів та аналізувати ринок перевезень.

Для бізнесу: нові можливості співпраці та ефективного планування.

Для громадян: прозорий доступ до важливої інформації.

Для держави: підвищення контролю за нелегальними перевізниками та зменшення корупційних ризиків.

Опубліковані дані не включають інформацію, яка могла б загрожувати національній безпеці України.

Переглянути інформацію можна за посиланням: https://bit.ly/3SKFDrW