Безоплатна освітня програма «Зростай 2.0»

2024-09-10 10:25:39
    Стартував набір  учасниць на безоплатну освітню програму «Зростай 2.0»: реєстрація триває до 18 вересня включно.

Участь у програмі можуть взяти:
    -жінки, які мають намір створити власний бізнес;
    -підприємиці, які започаткували свою діяльність у 2022-2024 роках;
    -підприємиці з досвідом від 3 років, які прагнуть масштабувати свій бізнес;
    -жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дітьми до 3 або 6 років.

Освітня програма охоплює такі напрямки:
    -Підприємницька діяльність у 2024 році: Податки. Реєстрація. Облік. Юридичні аспекти;
    -Інноваційне та інклюзивне підприємництво;
    -Управлінські навички та побудова ефективних команд;
    -Розробка бізнес-планів та фінансовий менеджмент;
    -Маркетинг: створення рекламних кампаній, SMM-стратегії, використання штучного інтелекту.

Учасниці також можуть отримати менторську підтримку та консультації з досвідченими бізнес-тренерами для успішного старту й розвитку власної справи.

Навчання проходитиме у гібридному форматі. Про старт організатори повідомлять додатково.