У Тячівському осередку центру підготовки населення до національного спротиву створено сучасний навчальний простір

2024-09-10 15:00:33
Начальник Тячівської РВА Тімур Аверін разом із старшим інструктором Закарпатського обласного центру Національного спротиву при Закарпатській ОВА Михайлом Марушевським відвідали Тячівський осередок центру підготовки населення до національного спротиву, де створено сучасний навчальний простір.

Навчальну аудиторію оснащено сучасним обладнанням: проекційними екранами, плакатами та іншими навчальними матеріалами.

Центр має власний арсенал та забезпечує учасників повним комплектом захисного спорядження (шоломи, бронежилети), що гарантує готовність до будь-яких ситуацій.

Для безпечного зберігання зброї та спорядження обладнано спеціальне приміщення.

Оновлена матеріально-технічна база та сучасне обладнання забезпечують оптимальні умови для якісної підготовки.

Центр приймає всіх бажаючих: слухачів та школярів!

Мета Центру – навчити людей захищати себе та оточення, вміти діяти у критичних ситуаціях.

Курс розрахований на 3 місяці з урахуванням зайнятості слухачів, саме тому теорію вивчають щопʼятниці після 18:00, а практичні заняття відбуваються кожної суботи з 10:00.

Програма курсу включає: вогневу, тактичну, спеціальну фізичну підготовку, підготовку зв'язку, тактичну медицину, військову топографію та інженерну підготовку.

Продовжується набір на п’ятий навчальний курс! Заявку можна подати на порталі «Допомога Закарпаття» за посиланням:
https://dopomoha.carpathia.gov.ua/application або офлайн за адресою м.Тячів, вул.Кошута,4а, тел.380975620499

«Приєднуйтеся до Центру підготовки населення до національного спротиву та здобувайте знання, котрі здатні врятувати життя в найскладніших умовах», - зазначив очільник району.

Разом навчаємося!
Разом переможемо!