60,7 млн грн отримали закарпатські підприємці за програмою «Власна справа»

2024-09-12 14:03:44
Від початку дії проєкту мікрогранти на створення або розвиток бізнесу погодили 258 особам.

За інформацією Закарпатського обласного центру зайнятості, кошти від держави надали на реалізацію різних комерційних ідей. Зокрема, підприємці-початківці отримали гранти на відкриття крафтових крамниці та сироварні, сучасної школи вивчення англійської мови, стоматологічної клініки, центру дитячого розвитку, а також на модернізацію цеху повітроводів підприємства, розширення послуг реабілітаційного центру тощо.

Завдяки втіленню цих та інших бізнес-проєктів у регіоні з’являться 537 нових робочих місць.

Подача заяв за програмою «Власна справа» триває. Отримати консультації щодо участі можна офлайн в будь-якій філії Обласного центру зайнятості або за телефоном 050-805-55-27.

Детальніше про мікрогранти можна дізнатися на сайті Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava.).