Всеукраїнський підсумковий форум для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів

2024-09-13 11:23:42
Міністерством молоді та спорту України спільно з партнерами 05-07 жовтня 2024 року заплановано проведення Всеукраїнського підсумкового форуму для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів у м. Тернопіль.

Мета заходу - залучення молоді до процесів ухвалення рішень шляхом забезпечення ефективного функціонування молодіжних рад, підвищення рівня їх спроможності та якості діяльності, підвищення рівня знань про механізми взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та молодіжних рад місцевого та обласного рівнів, інформування молоді про їхню важливу роль та можливості участі у суспільному житті з метою відновлення та розвитку нашої країни.

Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: http://surl.li/xpmuvu.

Дедлайн: 15 вересня 2024 року.

У разі виникнення додаткових питань, звертатися за тел. (044) 284-30-26, відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.