Відбулось чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

2024-09-17 15:02:33
За дорученням голови Тячівської РВА Тімура Аверіна, його заступник Вадим Носа провів чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні було детально проаналізовано список найбільших боржників зі сплати єдиного соціального внеску. Особливу увагу було приділено підприємствам комунальної власності, що належать до сфери управління державних органів влади та органів місцевого самоврядування.

Заслухали членів комісій та обговорили заходи, які вживаються контролюючими органами з метою забезпечення погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Питання, порушені на засіданні комісії, перебувають під постійним контролем керівництва районної військової адміністрації.

Пресслужба Тячівської РВА