2024-09-26 15:26:35
За словами Василя Іванчо, заступника голови Закарпатської ОВА, відібрані ініціативи від нашого краю загалом отримають грантове фінансування від Європейського Союзу на суму близько 700 тисяч євро.

За ці кошти, зокрема, планується  реконструкція замків,створення віртуальних музеїв, оцифрування культурних даних і розвиток культурного туризму. Втілюватимуть усе це Закарпатський музей народної архітектури та побуту, УжНУ, Середнянська сільська рада, Мукачівський історичний музей, місцеві ГО та інші організації.

«Це надасть нашому регіону додаткові можливості для підтримки культурних ініціатив, збереження традицій та розвитку творчого потенціалу. Що не менш важливо – нам вдасться посилити культурні зв'язки між нашими громадами й сусідніми країнами», – підкреслив Василь Іванчо.

Детальніше про затверджені проєкти https://shorturl.at/9q9cf.