Очільник Тячівської РВА Тімур Аверін взяв участь у засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради VIII скликання

2024-09-27 16:04:35
У ході засідання було розглянуто ряд питань, що стосуються використання бюджетних коштів, звітності, діяльності прокуратури та інших аспектів.

Розглянули депутатські звернення. Зокрема зупинилися на питанні, що  стосується аварійного стану місцевих доріг району.

Керівник Тячівської окружної прокуратури інформував про результати діяльності упродовж 6 місяців 2024 року.

Був представлений звіт про фінансові результати за перше півріччя 2024 року.

У ході сесії прийнято рішення щодо майна, а саме:
-про затвердження додаткових переліків першого та другого типів об’єктів спільної власності району;
-про припинення державної реєстрації Тячівського ВУЖКГ шляхом ліквідації.
-про надання дозволу на укладення угоди про перерозподіл та виділ в натурі часток майна, що перебуває у спільній частковій власності районної ради.

Розглянуто питання ефективного використання коштів, виділених на реалізацію діючих програм, прийнятих районною радою.

Також заслухано інформацію голови Тячівської районної територіальної виборчої комісії.

Сесія пройшла конструктивно. Після детального обговорення на комісіях та всебічного вивчення кожного питання, депутати одноголосно підтримали прийняті рішення.

Пресслужба Тячівської РВА