Урочистими заходами в міському Будинку культури Тячева вшанували День захисників і захисниць України

2024-09-30 17:19:14
Представники влади, громадськості, військовослужбовці, працівники установ та організацій зібралися, аби віддати шану мужнім захисникам, які з незламним духом протистоять російському агресору.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв, які віддали свої життя за свободу України.

Очільник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін висловив слова глибокої подяки всім захисникам, підкресливши їхній героїзм та самовідданість.

Під час заходу відбулося урочисте відзначення відважних воїнів, які довели свій професіоналізм і мужність у боротьбі за Україну, Подяками районної військової адміністрації.

День захисників і захисниць України є також вшануванням пам’яті Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за свободу, незалежність і суверенітет нашої держави.

Ми впевнені, що подвиги багатьох поколінь захисників, їхня безмежна відданість, сміливість і героїзм назавжди залишаться в пам’яті нинішніх і майбутніх поколінь.

Пресслужба Тячівської РВА