Разом до Перемоги: нарада щодо підтримки ЗСУ

2024-10-11 14:21:52
Під головуванням начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна відбулася нарада з представниками органів місцевого самоврядування щодо підтримки Збройних Сил України.

На нараді детально розглянули актуальні потреби наших захисників. Були озвучені конкретні запити від військових, які допоможуть їм ефективніше виконувати бойові завдання. Представники громад, своєю чергою, поділилися пропозиціями щодо того, як вони можуть долучитися до цієї підтримки.

«Питання допомоги нашим захисникам залишається найактуальнішим, тому ми повинні об'єднати зусилля для надання всебічної підтримки Збройним Силам України та пришвидшення нашої спільної перемоги», – зазначив очільник району.

За результатами наради узгодили низку спільних заходів, спрямованих на підтримку ЗСУ, а також розробили механізми оперативної взаємодії громад з військовими частинами. Було вирішено забезпечити регулярний моніторинг запитів від ЗСУ та оперативно реагувати на їхні потреби.

Завдяки спільним зусиллям робимо все можливе для наближення Перемоги та захисту України від агресора.

Пресслужба Тячівської РВА