Відзначаємо найкращі стартапи, які драйвлять інновації в Україні. Подавайтеся на премію IDF Awards 2024

2024-10-21 14:31:18

Відзначаємо лідерів української стартап-екосистеми та тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток інновацій до 5-річчя Українського фонду стартапів. Подавайте свій проєкт та вигравайте!

Журі відбере найкращі проєкти у 12 номінаціях — від стартапу року до об'єднання стартапів, інвесторів та інших учасників екосистеми.

Хто ж обиратиме переможців?
До складу журі увійшли представники з USAID CEP, UNIT.City, Techosystem, Lift99, Vector, Kyiv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster та інших топових технологічних команд України.

Встигніть номінувати свій стартап на премію до 31 жовтня.

Подавайте заявку за посиланням — https://curly.click/r/a5bf

Нагородження переможців відбудеться грудня на щорічній події — Innovation Development Fund Annual Meeting 2024.

Підтримуємо українські проєкти, що змінюють технологічний сектор.