Угорщина ратифікувала зміни до Угоди про будівництво КПП «Велика Паладь – Нодьгодош»

2024-10-23 15:27:03
Т.в.о. керівника краю Мирослав Білецький повідомив важливі новини у сфері розвитку прикордонної інфраструктури: угорський парламент ратифікував зміни до Угоди між Україною та Угорщиною щодо розбудови пунктів пропуску. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті законодавчого органу.

У документі йдеться про початок будівництва і запуск автомобільного КПП «Велика Паладь – Нодьгодош», а також реконструкцію КПП «Лужанка – Берегшурань». Тут після завершення робіт пропускатимуть порожні вантажівки, що дозволить розвантажити пункт пропуску «Чоп – Захонь».

Триває процес оприлюднення документа, який набуде чинності через 30 днів з дня публікації.

«Майже три роки наполегливої праці, комунікації із сусідами і перемовинами на найвищому рівні – і от маємо результат!» – прокоментував т.в.о. голови ОВА.

Мирослав Білецький подякував партнерам та всім причетним! За його словами, це вагоме досягнення, яке матиме позитивні наслідки не тільки для Закарпаття, а й для країни загалом.