14 громад Закарпаття отримали нові шкільні автобуси

2024-10-23 15:39:26
Сьогодні в Ужгороді територіальним громадам області передали чергову партію шкільних автобусів. Усі вони свого часу передали транспортні засоби на потреби Збройних сил України.

«У час, коли тисячі дітей через обстріли позбавлені можливості сісти за парту, спілкуватися наживо зі своїми вчителями, однокласниками, дуже важливо, щоб школярі у тилових регіонах були охоплені освітою», – наголосив т.в.о. керівника краю Мирослав Білецький.

Ключі від нових транспортних засобів отримали навчальні заклади 14 громад: Колочавської, Кольчинської, Богданської, Міжгірської, Довжанської, Пилипецької, Білківської, Вилоцької, Кам'янської, Чинадіївської, Великолучківської, Ясінянської, Тур'є-Реметівської та Перечинської.

Їх вдалося закупити завдяки розподілу субвенції із державного бюджету у розмірі понад 66 млн грн та співфінансуванню з місцевих бюджетів.

«Загалом цього року для автопарку шкільних автобусів закупили 23 транспортні засоби, а за останні три роки – 71», – зазначив Мирослав Білецький.