Відбулося організаційне засідання комісії з відбору фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

2024-10-23 16:51:23
22 жовтня 2024 року в Тячівському управлінні соціального захисту населення районної військової адміністрації у змішаному форматі відбулося організаційне засідання комісії з відбору кандидатів на посаду фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

У роботі комісії взяли участь в.о.начальника управління Вікторія Мостіпака та завідувачка сектору осіб з інвалідністю Ганна Ухаль. До обговорення питань порядку денного в онлайн-режимі долучилися представники Міністерства у справах ветеранів, комунального закладу "Ветеранський простір ВДОМА" та управління з питань ветеранської політики Закарпатської ОВА.

За результатами засідання комісія обрала секретаря, голову та заступника голови комісії шляхом голосування. Крім того, було визначено дату наступного засідання — 28 жовтня 2024 року, на якому будуть присутні кандидати, що подали заяви на участь у конкурсі на посаду фахівців із супроводу.

Пресслужба Тячівської РВА