Шановні фізичні особи – приватні підприємці загальної та спрощеної системи оподаткування!

2018-07-09 08:12:26

Тячівське об’єднане управління ПФУ України Закарпатської області звертає Вашу увагу, що сплата мінімального єдиного внеску в розмірі 819,06 грн. на місяць або 22% від мінімальної заробітної плати яка складає 3723 грн. є обов’язкова.
Для зарахування страхового стажу фізичним – особам підприємцям, у тому числі „спрощенцям”, необхідно своєчасно сплачувати єдиний соціальний внесок та подавати звітність до органів фіскальної служби.
Несплата або сплата в неповному обсязі належних сум заборгованості впливає на зарахування періодів діяльності до страхового стажу, що відіграє велику роль при нарахуванні пенсії.
Кожен підприємець або громадянин може відстежити свій страховий стаж на Веб-порталі Пенсійного фонду України зареєструвавшись там або особисто отримати індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) в будь-якому управлінні Пенсійного фонду України.