• Новини / Заходи / Суспільство

  Тячівський РВК запрошує на військову службу за контрактом


  Держава гарантує:

  - військовослужбовцям стабільне грошове утримання;
  - безкоштовне медичне обслуговування;
  - обов'язкове державне страхування;
  - забезпечення житлом (на період першого контракту гуртожитком);
  - безкоштовне навчання у ВНЗ України;
  - військова служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби;
  - соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. 
  Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн. на місяць (у залежності від специфіки військової частини).
  Крім того, один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового утримання, у разі відбуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім'ї.
  Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають документи до Тячівського РВК.
  Особлива увага Тячівщини зосереджена на комплектуванні 95-ї окремої ДШБ, 30-ї окремої механізованої бригади, які з гідністю виконує бойові завдання на сході України. До лав Збройних Сил України запрошуються справжні патріоти Тячівщини. Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, Тячівський РВК.